Vendoria.pl – nowe figle dla poszukiwaczy

To, że internet odmienił nasze życie to frazes. Kiedy tylko czegoś potrzebujemy – sięgamy po smartfona, tablet lub komputer i szukamy odpowiedzi w sieci. Zabawki dla dzieci, samochód, praca, niania, piła łańcuchowa, mieszkanie, nauczyciel muzyki, czy nowy partner – już nawet nie pytamy krewnych czy znajomych – wpisujemy hasło w wyszukiwarce i …. ruszają do pracy algorytmy tworzone w pocie czoła przez mistrzów IT.

W ruch idą przeglądarki, portale, przeszukujemy ogłoszenia, zastanawiając się, czy sprawdziliśmy już wszystkie możliwości, czy wybrane przez nas ogłoszenia najlepiej odpowiadają naszym potrzebom, ciągle mając poczucie, że być może gdzieś tam jest ktoś, kto oferuje to czego potrzebujemy na jeszcze bardziej atrakcyjnych warunkach.

Chciałoby się w takich chwilach złożyć zamówienie w „jednym okienku”, mając pewność, że oferta będzie najbardziej korzystna.

Wszyscy mamy takie doświadczenia. Okazuje się, że istnieje już technologia umożliwiająca błyskawiczne sprawdzenie ofert wszystkich sklepów, aukcji, zakupów grupowych i wyszukująca produkt lub usługę, których właśnie potrzebujesz.

Zastosowali ją twórcy Vendoria.pl – jedynego, wykraczającego poza dotychczasowe schematy portalu, „przeszukującego” na nasze życzenie wszystkie inne portale zakupowe, ogłoszeniowe, aukcyjne itp., oszczędzającego ogromną ilość naszego czasu i pozwalającego zaoszczędzić spore kwoty pieniędzy.
Wystarczy krótka rejestracja na portalu i wpisanie w wyszukiwarkę nazwy poszukiwanego produktu, usługi, czy firmy; jeszcze tylko „enter” i zaczyna się 🙂

Jeśli nawet w danym momencie nikt nie będzie oferował tego, czego szukamy, Vendoria.pl będzie na nasze życzenie automatycznie przeszukiwać internet jak długo będziemy chcieli. Jak tylko odnajdzie obiekt naszych poszukiwań – powiadomi nas poprzez wiadomość e-mal.

A my tymczasem możemy wpisać nowe hasło do wyszukiwarki …

Mająca swe korzenie w wyszukiwarce Feegle Vendoria.pl ciągle ewoluuje, twórcy portalu są otwarci na sugestie i pomysły użytkowników by wspólne poszukiwania uczynić jeszcze bardziej ekscytującymi.